Hakkımızda

Sizin ve evcil hayvanlarınızın mutluluğu için gereken her şey bir tıkla kapınızda! Yemburda, evcil hayvan ve akvaryum malzemelerinde Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği iddiası ile çıktığı yolda, güvenli alışveriş sistemi ve profesyonel müşteri hizmetleri desteği ile %100 müşteri memnuniyetini garantiliyor.

 

Uzu yıllardır Papağan ve diğer kuş çeşitlerini üreterek kazandığı  deneyimi, ARGE ve üretimini kendi yaptığımız pellet yem ile size ve evcil hayvanlarınıza sunan Yemburda; kuşlarınız için en kaliteli yemi ekonomik fiyatlarla buluşturuyor.

 

Papağan yemi üretimiden Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği de Yemburda'da. 

 

KUŞ sahiplerinin,  yemlerinin güvenilirliği ve tazeliğine özen gösterdiğini biliyoruz. Biz de Yemburda.com olarak,kuşlarınızın sağlığı için en taze  yemleri hijyenik koşullarda üreterek; özel saklama ve paketleme koşulları ile evinize kadar ulaştırıyoruz.

 

Yemburda’nın deneyimli satış ekibi, satış öncesi ve sonrasında aklınızdaki tüm soru işaretlerine çözüm sunarken, alışverişinizde danışmak istediğiniz her noktada %100 güvenli alışveriş ilkesi ile yanınızda.